Fiat 500e
24kwh Aut. *NAVI-FULLMAP | LEATHER | DIGI-COCKPIT | ECC | PDC | CRUISE
Direct kopen, basisprijs: € 6.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.945,-
LEASEPRIJS: € 114,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Fiat 500e |
|---|---|
| Uitvoering: | 24kwh Aut. *NAVI-FULLMAP | LEATHER | DIGI-COCKPIT | ECC | PDC | CRUISE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 4 maart 2016 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 80.230 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-901-FL |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 417 kg |
| Gewicht: | 1.284 kg |
| Wielbasis: | 230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.701 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- stuur multifunctioneel
- Oplaadmogelijkheid
- stuur leder